Ana Sayfa / Program İndir / Adobe Photoshop CS6 Full Torrent İndir

Adobe Photoshop CS6 Full Torrent İndir

Adobe Photoshop CS6  uygulaması fotoğraf düzenlemek amacıyla sarfedilen en tanınmış uygulamalardan biridir. Basit işlemlerden tutun da en professional işlemlere kadar her şeyi photoshop ile halledebilirsiniz. Daha evvelce hiç photoshop kullanmadıysanız ilk başlarda sıkılabilir ve pes etmek isteyebilirsiniz ama uğraşıp bu uygulaması öğrenirseniz bir çok işlemin nasılda derhal halledilebileceğini göreceksiniz.

Türkçe dil alternatifi yardımıyla uygulaması kolayçe öğrenebilirsiniz. Şunu da eklemek istiyorum uygulaması Türkçe gerçekleştirme amacıyla ek bir şeye gereksinim yok adobe photoshop’u kurarken dil seçme kısmından Türkçe’yi seçerseniz uygulama Türkçe olarak kurulacaktır. Adobe bu uygulamasını Türkçe dil desteği ile üretmiş.

Nasıl Kurulur ?

* Kurulum çok basittir. Setup.exe çalıştırın ve yükleme sırasında Deneme Sürümü olarak kullanmayı seçin. Programın kurulumu bittikten sonra Crack klasörü ortamında tespit edilen dosyayı. adobe photoshop programının kurulu bulunduğu yere yapıştırın. Daha sonra uygulaması kullanmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

adobe photoshop cs6 indir

torrentle indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir