Ana Sayfa / Aksiyon Filmleri / Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları 1080p 720p Torrent İndir

Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları 1080p 720p Torrent İndir

fantastik canavarlar 2 grindelwald’ın suçları torrent indir , Newt Scamander’ın da sayesinde Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) doğrulusunda yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan bütün canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya amacıyla büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusu ile ilgili bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, bütün insanların kaderi ona bağlıdır.

Yönetmen koltuğunda David Yates’in oturduğu filmin başrolünü ilk filmde bulunduğu gibi bir kez daha Oscar menfaatli Eddie Redmayne üstleniyor. Filmde genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina “Tina” Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt’ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina’nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp yer alıyor.

NOT: Film FULL HD dir ve TÜRKÇE ALTYAZILIDIR.

Güncellenmiştir.


torrent indir

7 yorumlar

 1. Çok teşekkür ederim film ben de çalıştı indirecek arkadaşlar tereddüt etmesin. Fantastik Canavarlar 2 ‘yi beğendim şahsen.

 2. admin 1080p seçeneği çok netti. Televizyona aktardım öyle izledim. Ancak sanki Fantastik Canavarlar ‘ın ilk filmi daha iyi gibiydi. 2.Ci filmde güzel Harry Potter severlere öneririm.

 3. FİLM GÜNCELLENMİŞTİR FULL HD 1080P SÜRÜM EKLENMİŞTİR. İyi Seyirler.

 4. Altyazısı yok.

  • Öncelikle yeni klasör aç sonra film videosunu bu klasöre at.

   Daha sonra Film Videosunun ismini fantastik yap.

   https://www.dosyaupload.com/qWjP

   Sonra bunu indir film videosunun bulunduğu klasöre at. Altyazı çıkacaktır iyi seyirler dilerim. Bilgisayarınızda VLC var ise onu tavsiye ederim

   İşe yararsa yoruma yazmayı unutma!

 5. fiyasko..!! yalan dolan!!! HD görmesem inanırdım!!

  • Orijinal sürüm 29 Ocakta burada olacaktır. Film sinemalardan yeni çıktı. Ve şu an en güvenilir kaliteli sürümü sunduk size. Başka sitelerden indirin göreceksiniz aynı. HCRip Sürümüdür ve film gayette izlenebilir durumdadır. Eğer rahatsız oldugunuz takıldıgınız bir konu varsa skype ekleyin görüşelim. Ya da gidin sinemada izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir