Ana Sayfa / Torrent Oyun İndir / GTA 4 – Grand Theft Auto IV Torrent

GTA 4 – Grand Theft Auto IV Torrent

GTA 4 , Niko Bellic isminde illegal yollarla göç etmiş Bosna Savaşı gazisi olan bir Sırp uyruklu bir adamın hikâyesini ele alınmaktadır. Annesinden (Milica Bellic) Diğer kimsesi yoktur. Abisi yıllar Evvel öldürülmüş, kuzeni Roman ise Amerika‘ya göç etmiştir.

Niko‘nun Bosna savaşında üyesi olduğu müfreze bir gece pusuya düşürülür ve 12 şahıs ölür. Pusudan yalnızca 3 şahıs kurtulmuştur. Niko, Florian Cravic ve Darko Brevic. Ancak Niko, Florian Veyahut Darko‘nun müfrezeye ihanet edip düşmana sattığına ve çünkü pusuya düştüklerine inanmaktadır.

Savaştan sonra Niko için yaşam zorlu geçmeye başlar. Bir yandan müfrezeye ihanet eden iki adamı ararken, bir yandan da suç dünyasının içine dalar ve hem de hapishaneye dahi düşer. Hapisten çıktıktan sonra Yugoslavya‘dan İtalya‘ya insan kaçakçılığı yapan Rodislav Bulgarin‘le tanışır ve onun ekibine girer. Bu sırada da Florian‘ın Liberty City‘e gittiğini öğrenir. Gene İtalya‘ya botla insan kaçırdıkları bir gece bot kayalara çarpıp batar. Niko yüzerek kendini kurtarır. Ancak Bulgarin, botu Niko‘nun batırdığına ve paralarla kaçtığına inanmaktadır. çünkü o da Niko‘yu aramaktadır.

Niko “Platypus” isminde bir yük gemisinde çalışmaya başlar. 7 ay denizlerde dolaştıktan sonra Liberty City‘ye gelir. zati kuzeni Roman da Daimi ona mektuplar yazıp yanına gelmesini istemektedir. Böylece Niko kuzeni Roman’ın Varlıklı ve eğlenceli hayatını paylaşmak için Platypus’dan iner. Ancak onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

gta 4 indir
Grand Theft Auto IV İndir

torrentle indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir