Ana Sayfa / Aksiyon Filmleri / Harry Potter 8 Ölüm Yadigarları Bölüm 2 1080p – 720p – 3D İndir

Harry Potter 8 Ölüm Yadigarları Bölüm 2 1080p – 720p – 3D İndir

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2‘de, Lord Voldemort’un ruhunun parçalarının bir bölümünü bulup yok eden  , Ron ve Hermione, Dumbledore’un verilen vazifiyeti tamamlamak amacıyla arayışlarını sürdürürlerken Ölüm Yiyenler’le bir ölüm kalım savaşına çıkacaklardır. Voldemort bundan sonra iyice güçlenmiş olsa da, hem Lord’dan kaçmak hem de Ölüm Yiyenler’i tesirsiz duruma getirip Hortkuluklar’ı da yok etmek mecburiyetinde kalacak ekip. Ölüm Yadigârları‘nın sırrına erişmek amacıyla ellerinden geleni yapacaklardır.

Serinin en muhteşem savaşı başlamaktadır, bundan sonra hiçbir şey ve hiçbir yer güvenilir değildir. Sona yaklaşılmıştır. İki tarafın da bütün güçlerini meydana serecekleri bu savaşta Harry Potter  da geçmişiyle alakalı pek çok şeyi öğreneceği kadar, en büyük fedakarlığı da gerçekleştirme mecburiyetindedır. Hadi sen de şimdi Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2’yi full HD torrent indir.

harry potter ölüm yadigarları bölüm 2
harry potter and the deathly hallows part 2 torrent

1080p 720p türkçe altyazılı

2 yorumlar

  1. Filmi indirdim ve izledim. Seriyi çok önceden izlemiştim unuttum bir daha bakayım dedim ve bu site karşıma çıktı. Görüntü gayet güzeldi. J.K Rowling’e Harry Potteri yazdığı için sonsuz teşekkürler.

  2. 3D Sürüm de eklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir